REFERENCE

"Silové a kondiční tréninky s Frantou mi v boxu určitě pomohli. Největší změna byla poznat úplně na začátku, když jsem s Frantem začal trénovat. Rozdíl v rychlosti a síle úderů byl určitě poznat. 

Frantovi dobře funguje individuální přístup, když jsem byl zraněnej, tak mě dokonce přijel zkontrolovat, což by většina trenérů určitě neudělala. 

Občas by ty tréninky mohl dělat o něco lehčí😂, ale pokud bych si měl v Brně vybrat silového nebo kondičního trenéra, tak určitě Frantu."

Jindřich Janečka

5. mistr ČR v Olympijském boxu

vítěz mezinárodního turnaje IBA Maribor Cup


"Vedení tréninků a tvůj celkový přístup je skvělý. Tréninky jsou komplexni, což se me líbí, je vidět ze me sledujes a následně se zaměřuješ na věci kde se musím zlepšit a kde je potřeba pracovat. A taky hlavně když ti cokoliv řeknu, vyslechnes me a danou věc zapojis do tréninku. Jak se vrátím z dovolené, určitě chci pokračovat 😊. "

Hana P.

Americký fotbal

"Za poslední 3 měsíce se mi podařilo udělat velký pokrok. Nejenom, co se týká váhy a techniky, ale zejména radosti ze samotného cvičení. Velké poděkování patří Františkovi , který mi ve všech ohledech pomohl a to zejména v době, kdy jsem měl pocit, že všechno stojí za houby. 

Díky. "

Josef H.

Olympijské vzpírání

Nechceš se nikdy v životě posunout ve váhách, který zvedáš? Nechceš se nikdy pod činkou cítit jistě? Tak to rozhodně netrénuj s Frantou, protože jinak se ti tyhle věci určitě přihodí stejně, jako mně.

V průběhu asi čtyř měsíců, kdy jsem pod Frantou trénoval, jsem pocítil pořádnou porci progresu. A to jak z hlediska zdvihaných kil, tak z hlediska už zmiňované jistoty pod činkou. Jasně, bylo to hodně vzpírání a hodně činky, ale zlepšit si trh i nadhoz o 10 kilo není úplně špatnej pocit a definitivně to má přenos i do dalších disciplín. A plusový body má ode mě pan trenér nejen za trénink (i když jsem občas dost pičoval, když jsem ten program viděl). Jeho předností je i komunikace se svěřenci a schopnost přizpůsobit program tak, aby jim seděl na míru. Prostě doporučuju. Určitě to stojí za váš čas, bolavý ručičky a jeho blbý kecy.


Jiří Hanák

Crossfit atlet

Po porodu dvojčat jsem se ocitla v jednom kole a nebyl čas zabývat se sportem či nespokojeností s vlastním tělem. Ve chvíli, kdy jsem začala řešit potřebu se sebou něco udělat, mi do cesty přišel František...

Jeho tréninky nejsou nuda a z člověka dokáže vymáčknout i nemožné! Díky němu jsem zjistila co "unesu" a vím, že žádný trénink není nuda.

Pokud hledáte člověka, který má individuální přístup, je připravený konzultovat vaše pocity při cvičení, vytáhnout z vás maximum a ještě se u toho zasmát, je František skvělou volbou. Své práci rozumí a dělá ji opravdu výborně, děkuji."

Sabina F.

Matka 3 dětí

Nehorázně moc děkuji, za ten neskutečný posun. Strašně moc mě to s tebou baví a těším se na další trénink.

Nikola V.

Americký fotbal

Ale když se mě někdo ptá, tak tě doporučuji na 100%, ono to je i vidět, že si mě za ten rok posunul hodně dál, i když je tam eště hodně co zlepšovat, toho vzpírání se už nebojím, už to není věc, které se na crossfit soutěži bojím.

Michal H.

Crossfit atlet

Hele úplně super trénink, bavilo mě to a cítil jsem se, že dělám věci správně pod tebou, díky!

Jakub J.

Olympijské vzpírání

Ahoj Františku, moc děkuji za spolupráci. Tréninky jsou super, je vidět, že se v tom fakt vyznáš. Jsem ráda, že mi vždycky odpovíš na moje dotazy, a že mi dokážeš aji přizpůsobit trénink mým požadavkům. Takže supr! Měla jsem určitě začít dřív.

Leona K.

Americký fotbal

REFERENCE


SKP KOMETA BOX BRNO

BUDO-KAN KARATE BRNO

FK OŘECHOV dorost a mladší žáci

RUGBY CLUB STRONG GIRLS kemp