TRÉNINK


Ať už se řadíš mezi profesionální sportovce, anebo je pro tebe sport jen vášní a způsob trávení volného času, věřím, že k oběma případům musí trenér přistupovat zodpovědně. 

Dostaneš kvalitně připravený tréninkový plán s jasným cílem, budu na tebe dohlížet, aby vše vyhovovalo tvojí individualitě a postupovali jsme kupředu.

NAJDI SI TO SVOJE

TRÉNINK VZPÍRÁNÍ A SILOVÝ TROJBOJ

Systematický progres techniky a PR's na trhu a nadhozu, společně se zvýšením váhy na čince při dřepech, tlacích a mrtvolách.

OSOBNÍ TRÉNINK PRO SPORTOVCE

Postarám se o to, aby jako hráč jsi dominovali ve svém sportu, budeš rychlejší, silnější a bez zbytečných zranění. V tréninku zohledňuji všechny potřebné faktory, aby ses posouval kupředu a nestagnoval na místě.

OSOBNÍ TRÉNINK PRO BĚŽNOU POPULACI

Osobními tréninky, které jsou plně šité na míru tvým potřebám. Společně objevíme potenciál tvého těla a dosáhneme stanovených cílů. Ať už je cílem lepší zdraví, zpevnění postavy, nebo jen vypnout od běžných povinností. Budu tu pro tebe s individualizovaným plánem, kontrolovat provedení cviků a motivovat tě v tréninku.

SKUPINOVÉ TRÉNINKY

Domluv se v partě a dojdi na trénink. Každý dostane upravený plán, aby mu seděl jeho individualitě a měl pro něj smysl. Ideální pro skupinky se stejným cílem nebo zaměřením.

TRÉNINKY  MLÁDEŽE

SILOVÁ & KONDIČNÍ PŘÍPRAVA PRO KLUBY

Chcete-li, aby vaše týmy dosáhly maximální výkonnosti, naše silově kondiční tréninky jsou tím pravým řešením. Nabízím silově-kondiční přípravu, postavenou na základě testovaní Vašeho mužstva tak, aby se každý posouval vpřed a stal se rychlejším a silnější sportovcem.


JAK TO U MĚ FUNGUJE

Abych ti dokázal poskytnout ty nejlepší služby, potřebuji o tobě a tvém pohybovém aparátu zjistit co nejvíc informací. Spolupráce se mnou začíná vždy komplexní diagnostikou.

Komplexní diagnostika se skládá ze vstupního pohovoru, kde probereme tvoji sportovní a zdravotní historii, současný trénink a případné bolesti, které tě trápí. Především mě bude zajímat, co od spolupráce očekáváš a jaké jsou tvé cíle.

Abychom předešli zranění, vyrovnali svalové dysbalance a nerovnováhy, na začátku v rámci komplexní diagnostiky otestuju také některé pohybové vzory, rozsah kloubů a sílu určitých svalů.

To mi dá celkový obrázek o stavu tvého pohybového aparátu. Tím dokáži individualizovat tréninkový program a nastavit vhodné cviky, abych zajistil postupný progres, předešel nežádoucím zraněním a dosáhli nastavených cílů.

NAPIŠ MI